Informace

Pokud vás mé fotografie zlákaly k tomu, abyste se se mnou pustili do focení, je na čase přejít k samotné podstatě věci. Zde v informačním centru najdete kompletní informace, díky kterým se budete moci správně rozhodnout: jak to funguje, kolik to bude stát, ale i odpovědi na otázky týkající se ochrany vašeho soukromí. Pokud zde odpověď na některou z vašich otázek nenajdete, neváhejte a kontaktujte mě.

Chcete vědět, zda můžete do focení zapojit i svého domácího mazlíčka nebo jaké oblečení si máte vybrat, abyste na fotografii vypadali co nejlépe? Zavolejte mi nebo mi napište zprávu. Vždy vám rád odpovím a zajistím, abych pro vás uspořádal ideální focení.

Ceny a služby

Pokud jde o ceny za relace portrétního focení, věřím v transparentnost. Najdete je v ceníku platném pro rok 2021.

Informace k focení

Mým cílem je, aby každý aspekt vašeho portrétování byl bezproblémový a příjemný. Na stránce Informace k focení najdete více než jen odpovědi na nejčastější otázky.

Autorské právo jednoduše

Asociace profesionáních fotografů České republiky a Federace evropských profesionálních fotografů doporučuje používat k objasňování autorských práv tato jednoduchá pravidla.

Zásady ochrany soukromí

Jejich prostřednictvím jste informováni o veškerých činnostech při zpracování vašich osobních údajů a o zásadách, jimiž chráníme vaše soukromí.

0

Košík